Vabila

Vstop v jesen s Straussovo glasbo in prijetnim druženjem

19.08.2021 10:42

Spoštovani član, spoštovana članica,

Že precej časa je minilo od naših skupnih druženj ob kulturnih dogodkih. Prav zato smo za september izbrali glasbeno poslastico klasične glasbe in ji dodali zbornično piko na i.

Slovenska filharmonija bo vsem zdravnikom in zobozdravnikom, članom Zdravniške zbornice Slovenije, ki se boste odločili za obisk Koncerta Slovenske filharmonije ob odprtju sezone 9. septembra ob 19.30, omogočila nakup vstopnic z 10 % popustom (nakup bo možen na blagajni Cankarjevega doma predvidoma po 24. avgustu). Koncert bo v Cankarjevem domu.

Po koncertu pa vas vabimo, da se nam pridružite na zborničnem delu večera – druženju zdravnikov in zobozdravnikov ob pogostitvi in z gostom večera. Z njim bomo skupaj šli na potovanje v iskanju odličnosti v okusih, ki sloni na 300-letni tradiciji. Tudi druženje se bo nadaljevalo v CD.

Vljudno vas prosimo, če nam preko spodnjega prijavnega obrazca (če je le mogoče do 24. avgusta, bodo pa prijave mogoče tudi po tem datumu) potrdite, da se boste udeležili zdravniškega druženja po koncertu, prav tako nam spočite tudi, koliko kart s popustom rezerviramo na vaše ime, pa vas bomo obvestili, ko bo nakup kart možen.

Popust na vstopnice velja za vas in vaše spremljevalce, prav tako vabilo na druženje po koncertu.

Prijeten zaključek poletja vam želimo in se veselimo srečanja v septembru!

Vaša Zdravniška zbornica Slovenije

Prosimo za potrditev udeležbe na Jesenskem zdravniškem druženju po Koncertu Slovenske filharmonije ob odprtju sezone

Prijava ni več mogoča

Vstop v jesen s Straussovo glasbo in prijetnim druženjem

19.08.2021 10:42

Spoštovani član, spoštovana članica,

Prijeten zaključek poletja vam želimo in se veselimo srečanja v septembru!

Vaša Zdravniška zbornica Slovenije

Prijava ni več mogoča