Vabila

Program:

Richard Strauss, Dva speva, op. 34
Richard Strauss, Alpska simfonija, op. 64, TrV 233

V prvem delu nas bo Zbor Slovenske filharmonije z veličastno šestnajstglasno umetnino Dva speva, op. 34, popeljal skorajda v svet simfonične glasbe. V drugem delu koncerta bo Orkester Slovenske filharmonije izvedel njegovo deseto in zadnjo simfonično pesnitev, Alpsko simfonijo, op. 64. Skladba je oblikovana v enem stavku in vsebuje dvaindvajset epizod, ki jih je skladatelj naslovil z opisi posameznih postaj na popotovanju po čudovitem alpskem svetu.

Več >>>>

Za člane zdravniške zbornice velja 10 % popust (na blagajni CD po 24. avgustu).

Vljudno vabljeni na koncert ob odprtju nove sezone.

Slovenska filharmonija

Prosimo vas, da nam preko spodnjega obrazca sporočite, ali želite, da vam rezerviramo vstopnice, ki jih boste nato po 24. avgustu lahko s 10 % popustom kupili na blagajni Cankarjevega doma.

Prijava ni več mogoča

Koncert Slovenske filharmonije ob odprtju sezone

19.08.2021 10:50

Slovenska filharmonija_splet

Orkester in Zbor Slovenske filharmonije
Dirigent: Philipp von Steinaecker

Gallusova dvorana

9. sep. 19:30

Program:

Richard Strauss, Dva speva, op. 34
Richard Strauss, Alpska simfonija, op. 64, TrV 233

Več >>>>

Za člane zdravniške zbornice velja 10 % popust (na blagajni CD po 24. avgustu).

Vljudno vabljeni na koncert ob odprtju nove sezone.

Slovenska filharmonija

Prijava ni več mogoča