Obvestilo glavnim mentorjem in pooblaščenim ustanovam za zdravniške specializacije

04.12.2020 14:36

Spoštovani glavni mentorji, pooblaščene ustanove,

v letu 2021 poteče večjemu številu glavnih mentorjev za zdravniške specializacije mandat glavnega mentorja.

Vabimo vas, da na intranetni strani Zdravniške zbornice (prijava z uporabniškim imenom in geslom) preverite, do kdaj velja vaše trenutno imenovanje in če vam le-to morda poteče v letu 2021, da pravočasno (vsaj 2 meseca pred potekom) poskrbite za oddajo vloge. Pred oddajo vloge pa preverite, če izpolnjujete pogoje za imenovanje glavnega mentorja. Pogoji so našteti v vlogi.

Vlogo za imenovanje oz. podaljšanje mentorstva izpolnita pooblaščena ustanova in glavni mentor.

Predlog za imenovanje glavnih mentorjev se nahaja tu: https://www.zdravniskazbornica.si/docs/default-source/specialiacije/vloga-za-imenovanje-glavnih-mentorjev---nova.docx?sfvrsn=802b3336_26

Glavni mentor je imenovan z Odločbo, za obdobje 10 let.

Za glavnega mentorja so lahko imenovani le zdravniki, ki se v prihodnjih letih (odvisno od trajanja posamezne specializacije) ne bodo upokojili.