Vabila

Slovesna podelitev odličij Zdravniške zbornice Slovenije in koncert zdravniškega orkestra Camerata Medica

01.03.2022 10:28

V sredo, 30. marca 2022, ob 18. uri v Modri dvorani Zdravniške zbornice Slovenije

Vabimo vas na slovesno podelitev odličij Zdravniške zbornice Slovenije, ki bo

v sredo, 30. marca 2022 ob 18. uri v Modri dvorani Zdravniške zbornice Slovenije.

Osrednji gost in govorec bo minister za zdravje g. Janez Poklukar.

Po slovesnosti bo koncert zdravniškega orkestra Camerata Medica.

Z glasbo se bomo sprehodili skozi barvit repertoar, od klasike do skladb slovenskih skladateljev in popevk.

Po koncertu vabljeni na družabno srečanje s pogostitvijo.

Prof. dr. Bojana Beović, dr. med.,

predsednica Zdravniške zbornice Slovenije

Prijava ni več mogoča

Novice

01.03.2022 10:28

Vabimo vas na slovesno podelitev odličij Zdravniške zbornice Slovenije, ki bo

Osrednji gost in govorec bo minister za zdravje g. Janez Poklukar.

Po slovesnosti bo koncert zdravniškega orkestra Camerata Medica.

Po koncertu vabljeni na družabno srečanje s pogostitvijo.

Prof. dr. Bojana Beović, dr. med.,

predsednica Zdravniške zbornice Slovenije