Vabila

Slavnostna akademija ob 30-letnici zbornice in 130-letnici zbornične organiziranosti

24.02.2022 15:49

ZDRZBORNICARAZSTAVAbanner820x3121

Spoštovani člani in članice,

v petek, 27. maja, ob 19. uri vas vabimo v Gallusovo dvorano Cankarjevega doma na

Slavnostno akademijo ob 30-letnici zbornice in 130-letnici zbornične organiziranosti.

Po slovesnosti bo sledila pogostitev in druženje.

Z umetnostjo in vizionarskim pogledom v prihodnost bomo skupaj kot zdravništvo proslavili naše pomembne dosežke do sedaj ter se z veseljem in pričakovanjem zazrli v prihodnost, kaj vse dobrega bo medicina še prinesla.

Vabilo velja za dve osebi (število vstopnic navedite tudi ob rezervaciji).

Prijava ni več mogoča

Novice

24.02.2022 15:49

ZDRZBORNICARAZSTAVAbanner820x3121

Spoštovani člani in članice,

Po slovesnosti bo sledila pogostitev in druženje.

Vabilo velja za dve osebi (število vstopnic navedite tudi ob rezervaciji).

Prijava ni več mogoča