Nadomestne volitve - poslano informativno e-poštno sporočilo

02.04.2021 16:16

Na e-poštne naslove volivcev v volilni enoti LO1+LO5 ljubljanske regije osnovnega zdravstva je bilo poslano informativno e-poštno sporočilo s ključnimi informacijami glede izvedbe nadomestnih volitev.

Če kateri od članov tega sporočila ni prejel, pa meni, da bi ga kot član te volilne enote moral, naj to sporoči na e-poštni naslov tilen.majnik@zzs-mcs.si. Kaj okvirno spada v volilno enoto LO1+LO5 ljubljanske regije osnovnega zdravstva, lahko vidite v izvedbenih navodilih za izvedbo nadomestnih volitev, ki jih je sprejela volilna komisija.

V zvezi s kandidiranjem še enkrat opozarjamo, da je rok za vložitev kandidature 7. 4. 2021, kar pomeni, da mora volilna komisija prejeti kandidaturo najpozneje na ta dan.

Celotna novica v zvezi z nadomestnimi volitvami je dostopna na tej povezavi.