Slovesno podelitev odličij Zdravniške zbornice Slovenije ​- avtobusni prevoz

04.11.2019 02:10

Slovesna podelitev odličij Zdravniške zbornice Slovenije bo letos v Mariboru, zato bo tja organiziran tudi avtobusni prevoz iz Ljubljane.

Kot je navedeno v vabilu, bo slavnostni dogodek v sredo, 4. decembra 2019 s pričetkom ob 18.00 na Medicinski fakulteti v Mariboru.

Avtobus bo iz Ljubljane krenil ob 14.15 uri izpred Zdravniške zbornice Slovenije (avtobusna postaja pred stavbo).

Povratek (v Ljubljano) je izpred Medicinske fakultete v Mariboru predviden ob 20.50 uri.

Vse, ki bi želeli v Maribor potovati z organiziranim avtobusnim prevozom v okviru zbornice vas prosimo, da zato izpolnite tako prijavno za dogodek >>> kot tudi to prijavo za avtobusni prevoz spodaj na gumbu.

Obe prijavi je potrebno oddati do 2. decembra 2019.

Prijava ni več mogoča