Slovesna podelitev odličij Zdravniške zbornice Slovenije - Vabljeni!

04.11.2019 12:49

LOGO ZZS Barok_splet

Vabimo vas na

Slovesno podelitev odličij Zdravniške zbornice Slovenije

4. decembra 2019 ob 18.00

na Medicinski fakulteti v Mariboru

Spoštovani člani in članice,

konec oktobra se je zaključilo zbiranje predlogov za letošnja zbornična odličja.
Vsem predlagateljem se za predloge in utemeljitve zahvaljujemo.

Kdo so prejemniki, bo znano na Slovesni podelitvi odličij Zdravniške zbornice Slovenije za leto 2019, ki bo 4. decembra ob 18.00. Izjemno nas veseli, da bo na pobudo vas članov dogodek tokrat v Mariboru – v sogostiteljstvu z Medicinsko fakulteto Maribor.

Osrednji gost in govorec bo minister za zdravje g. Aleš Šabeder.

Po slovesnosti bo družabno srečanje.

Vabljeni, da skupaj čestitamo letošnjim prejemnikom odličij!

Dr. Zdenka Čebašek - Travnik, dr. med.,         Red. prof. dr. Ivan Krajnc, dr. med.,
predsednica Zdravniške zbornice Slovenije        dekan Medicinske fakultete UM

Iz Ljubljane je organiziran avtobusni prevoz. Prijave za prevoz oddate tukaj >>>

Vabilo, ki ste ga prejeli po pošti in/ali po e-pošti, velja za dve osebi. Prosimo za potrditev udeležbe do 2. decembra 2019 preko prijavnega obrazca na gumbu spodaj.

Prijava ni več mogoča