Sklenjeno sodelovanje z Volvo Car Adria prinaša ugodnosti za člane

15.04.2024 10:23

Posebne Volvo ugodnosti za člane Zdravniške zbornice Slovenije

Volvo Car Adria je pripravil za člane ZZS enoletno posebno ponudbo, ki strokovnim zdravstvenim delavcem omogoča uporabo vozil pri organizaciji zdravniških in zobozdravniških dogodkov ter posebno ugodne pogoje pri nakupu in vzdrževanju vozil Volvo.

Ponudba v času našega sodelovanja vključuje:

• uporabo vozil iz flote Volvo kot podporo organizaciji strokovnih zdravniških in zobozdravniških dogodkov (dostopnost vozil je odvisna od drugih rezervacij, zato vas prosimo, da razpoložljivost preverite pravočasno, preko elektronskega naslova anja.jermancic@vcag.net),
  • posebne ugodnosti za člane ob nakupu vrhunsko opremljenih modelov Volvo XC z bencinskim in dizelskim pogonom, ki vključujejo 5 let jamstva brez omejitve kilometrov ter prvi servis za zgolj 1 €,
  • in ugodnosti pri vzdrževanju vozil v Volvo servisni mreži.

AKCIJSKA PONUDBA >>>

Več informacij o ponudbi je dostopnih na članskih straneh zbornice.

VSE UGODNOSTI ZA ČLANE ZDRAVNIŠKE ZBORNICE SLOVENIJE >>>

O posebnih priložnostih boste člani obveščeni preko oglasov v članski reviji Isis, tedenskem biltenu in preko drugih komunikacijskih kanalov Zdravniške zbornice Slovenije.