Predstavitev programa kandidatke za predsednico

15.04.2024 12:21

Spoštovani člani in članice,

Volilna komisija bo namesto predvolilnega soočenja kandidatov za predsednika zbornice, upoštevajoč dejstvo, da je kandidatka za predsednico zbornice zgolj prof. dr. Bojana Beović, dr. med., 23. aprila 2024 organizirala predstavitev kandidatke za predsednico zbornice. Predstavitev bo mogoče spremljati v obliki prenosa preko sredstev informacijske tehnologije.

Kandidatka za predsednico Zdravniške zbornice Slovenije, prof. dr. Bojana Beović, dr. med., bo v torek, 23. 4. 2024, ob 20. uri predstavila svoj program na spletnem srečanju.

Na predstavitev programa se lahko prijavite na spodnji povezavi.

PRIJAVA NA ZOOM >>>

POVEZAVA NA PROGRAM PREDSEDNICE >>>