Razpis volitev predsednika zbornice in poslancev skupščine

12.01.2024 11:52

Člane obveščamo, da je predsednik skupščine Zdravniške zbornice Slovenije razpisal volitve za predsednika zbornice in poslance skupščine, ki bodo potekale 14. maja 2024.

Razpisa volitve sta dostopna na naslednjih povezavah:

Razpis volitev - predsednik zbornice,

Razpis volitev - poslanci skupščine.

Volilna komisija bo v izvedbenih navodilih, ki se bodo objavila na spletni strani zbornice, določila, kako volivec izbere način glasovanja z uporabo elektronske tehnologije (v nasprotnem primeru zanj velja glasovanje po pošti), rok, do katerega lahko volivec izbere način glasovanja, tehnične pogoje, ki jih je treba izpolnjevati za izbiro glasovanja z uporabo elektronske tehnologije, uro zaključka glasovanja in uredila druga izvedbena vprašanja glede poteka volitev.