Zdravniški koledar za 2024

20.12.2023 10:59

Na željo zdravnikov smo zbrali vse pomembnejše dneve v zdravstvu in jih oblikovali v zdravniški koledar, ki ga je oblikoval travmatolog Luka Hodnik. Koledar vsebuje vse kontakte Zdravniške zbornice Slovenije, na katere se lahko obrnete v primeru, ko potrebujete informacije ali pomoč strokovnih služb.

Koledar bo v velikosti A2 priložen naslednji reviji Isis, ki izzide 1. januarja. Hkrati ga objavljamo v PDF obliki, kar pomeni, da ga lahko prenesete in tiskate v velikosti po želji.

Oblikovani sta dve verziji koledarja. Ena je nastala s pomočjo risbic, ki so jih poslali otroci na literarni natečaj Zdravniške zbornice Slovenije. Več o natečaju >>>

Prenesite koledar ikone v obliki PDF >>>

Prenesite koledar z otroškimi risbami v obliki PDF >>>