Zbornica nadaljuje s podporo članom in drugim žrtvam poplav

20.12.2023 12:25

V Zdravniški zbornici Slovenije nadaljujemo s pomočjo članom in državljanom, ki so jih prizadele poplave. Tako smo pomagali v sodelovanju z Ustanovo za pomoč ogroženim DRŽAVLJANI SVETA upokojeni članici ter zbrali dodaten denar, ki je bil predan Humanitarnemu društvu ADRA Slovenija za pomoč poplavljenim državljanom.

ADRA_2 Potrdilo o donaciji poplave_2023_Ustanova za pomoč ogroženim državljanom

Poleg sredstev za člane smo zbrali in predali organizacija ADRA Slovenija 7.620 evrov.

Ker je nekaj članov preverjalo, ali se nadaljuje zbiranje pomoči za kolege in državljane, ki so bili prizadeti v poplavah, vas obveščamo, da lahko kolegom pomagate tudi z donacijami. Prav tako lahko donacijo nakažete za prizadete prebivalce.

Donacije se zbirajo preko: Ustanove za pomoč ogroženim DRŽAVLJANI SVETA. To je humanitarna organizacija zobozdravnika Jureta Poglajna, s katero zbornica v humanitarnih akcijah vedno sodeluje.

Ustanove za pomoč ogroženim DRŽAVLJANI SVETA,
Ulica Stanka Škalerja 29,
8250 Brežice

TRR SI56 2900 0005 2601 308