Kako naše delo vidijo naši otroci?

15.11.2023 15:09

Na Zdravniški zbornici Slovenije smo organizirali natečaj, s katerim smo povabili otroke zdravnikov in zobozdravnikov, naj z likovnimi deli predstavijo delo svojih družinskih članov zdravnikov in zobozdravnikov. Natečaj za izvirno otroško likovno delo je uspel, saj smo prejeli 114 zabavnih, iskrenih in nagajivih otroških del, na katerih otroci zelo slikovito prikažejo delo različnih medicinskih specializacij.

Ob vloženem trudu je izvršilni odbor odločil, da prav vse avtorje nagradi z vstopnicami za Živalski vrt ali Hišo iluzij. Na povezavi >>> si lahko ogledate izbor del, ki prikazuje raznolikost dela v zdravstvu in domišljijo naših najmlajših, med katerimi številni že kažejo izdatno zanimanje, da nadaljujejo družinsko tradicijo predanosti zdravstvu.