Zdravnica Valentina Pugelj prevzema evropski odbor za podiplomsko izobraževanje

06.11.2023 08:47

Mladi zdravniki Slovenije sodelujejo v okviru Zdravniške zbornice Slovenije v mednarodni organizaciji Evropskih mladih zdravnikov (European Junior Doctors ‒ EJD). Na zadnji skupščini, ki je potekala med 27. in 28. oktobrom, v Murciji, Španija, so potekale volitve v odbor EJD.

"Ponosni smo, da je v novoizvoljenem odboru EJD predstavnica za podiplomsko izobraževanje (postgraduate training ‒ PGT) članica naše ekipe, specializantka urgentne medicine Valentina Pugelj," so zapisali Mladi zdravniki. Valentini čestitamo za novo vlogo in ji želimo veliko uspeha pri delu. Zahvaljujemo se ji tudi za vse dosedanje delo.