Srečanje zdravnikov iz sveta in Slovenije 5. in 6. oktobra

20.09.2023 10:36
Svetovni slovenski kongres vabi na XII. KONFERENCO SLOVENSKIH ZDRAVNIKOV IZ SVETA IN SLOVENIJE, ki bo potekala
5. in 6. OKTOBRA 2023 v prostorih Zdravniške zbornice Slovenije v Ljubljani

Srečanje je v prvi vrsti namenjeno povezovanju in sodelovanju slovenskih zdravnikov v Sloveniji z rojaki, delujočimi po svetu. Konferenca je organizirana na strokovno visokem nivoju, tematsko privlačna in privabi širok krog udeležencev iz stroke in zainteresirane javnosti.

Na konferenci bomo prisluhnili zanimivim predavateljem iz domovine in sveta, ki se bodo dotaknili naslednjih tem:

Poslanstvo slovenskega zdravnika
Organizacija zdravstvenega sistema
Strokovni razvoj medicine kot temelj sistema
Spoprijemanje z izzivi v zdravstvu po pandemiji Covid-19
Najnovejši dosežki slovenske medicine doma in po svetu
Izzivi kadrovanja v zdravstvu in vračanje slovenskih zdravnikov iz tujine

Ob začetku konference bomo izdali e-zbornik s prispevki sodelujočih v programu, ki bo na voljo na spletni strani Zborniki | Svetovni slovenski kongres (slokongres.com)

Več o dogodku in program >>>

Dogodek bo potekal tudi preko spletne platforme Zoom.