Pomoč v poplavah 2023 - finančna pomoč Zbornice

11.08.2023 08:37

Spoštovani člani in članice,

dogajanje ob zadnjih neurjih in katastrofalnih poplavah minuli konec tedna nas je vse zelo pretreslo. Zelo konkretno je prizadelo tudi nekaj članov in članic ter ljudi na vseh teh območjih. Takoj so stekle akcije za pomoč na vseh ravneh.

Velika solidarnost vliva optimizem.

Najlepša hvala vsem, ki ste se že odzvali in sporočili, da lahko pomagate. Vaši kontakti so bili posredovali naprej. V tem trenutku nimamo dodatnih zaprosil, da bi na prizadetih  območjih potrebovali dodatno zdravniško pomoč. Če bi se te potrebe spet pojavile, vas bomo obveščali.

Kako do finančne pomoči zbornice članom?

Članom, ki imate zaradi poplav in plazov uničena bivališča, ordinacije in potrebujete nujno finančno pomoč bo Zdravniška zbornica Slovenije pomagati vsaj v najnujnejšem delu.

Nekaj članov se vas je že oglasilo in postopki za odobritev pomoči že tečejo.

Še naprej pa zbiramo informacije s strani članov, ki ste utrpeli škodo in se nam morda še niste javili.

Pišite nam na:  poplave@zzs-mcs.si  in vam bomo posredovali vse nadaljnje informacije.