Na razpis specializacij za zdravnike za nacionalni nivo in za znanega izvajalca skupaj prispele 204 vloge

26.04.2023 17:07

Na Zdravniški zbornici je včeraj potekalo odpiranje prispeli vlog na javni razpis. Danes je zbornica objavila stanje vlog na razpis. Na 267 razpisanih specializacij so prispele 204 vloge. Prostih pa je še 146 mest za specializacije. Vendar to stanje še ni dokončno, saj imajo kandidati zdaj možnost vlogo še prenesti.

Za specializacije za doktorje dentalne medicine pa je na 8 mest prispelo kar 20 vlog. Dve mesti pa sta še nezasedeni.

Stanje prijav je objavljeno tukaj >>>>>

Rok za prenos prijav je do vključno dne 29. 4. 2023 do 23:59.

Končno stanje prijav na JRS 2023-01 bo objavljeno dne 4. 5. 2023.