Klubske koncertne večere začel klavirski trio NOORDUNG z gostjo

12.04.2023 00:00

Minuli četrtek zvečer je preddverje Zdravniške zbornice Slovenije vnovič gostilo izjemne glasbenike. V hišo so se po obdobju covida vrnili klubski koncertni večeri, kar ste člani z veseljem sprejeli in povsem napolnili preddverje ter uživali v izjemni izvedbi klasične glasbe.

Na tokratnem koncertu smo gostili klavirski trio NOORDUNG z gostjo – zdravnico Jasmino Antonić Babnik.

Klavirski trio NOORDUNG sestavljajo violinist Matjaž Porovne, violončelistka Petra Gačnik Greblo in pianist Miha Haas. Več o programu in triu  >>>

Koncert je bil še posebej ganljiv tudi zato, ker je bil posvečen spominu na izjemno družinsko zdravnico in poslanko ZZS Polonco Steinmann, ki je bila velika ljubiteljica glasbe. Redno se je udeleževala koncertnih večerov in zanje navduševala tudi druge kolege. Prav tako je o dobrih učinkih glasbe pisala za Isis.

Koncertne večere pripravljata Zdravniška zbornica Slovenije in Slovensko zdravniško društvo.

Vabimo vas, da se nam 18. maja pridružite na »Pomladnem koncertu zdravniškega orkestra Camerata Medica« >>>>