Dobrodošli pri nas - srečanje z bodočimi člani v Mariboru 2. 3.

24.02.2023 10:48

Novim in bodočim novim članom Zdravniške zbornice želimo tudi v Mariboru čim bolje predstaviti njihovo karierno pot ter kako jim lahko Zdravniška zbornica Slovenije pri tem pomaga oziroma kako si lahko tudi sami s pravimi informacijami olajšajo vse postopke, ki jih čakajo.

Za sveže diplomante in tiste, ki so tik pred tem (absolvente) pripravljamo v  četrtek, 2. marca, ob 15. uri srečanje v prostorih Zbornice na Partizanski cesti 19 v Mariboru, kjer se po korakih predstavi karierni razvoj, možnosti in naloge zbornice ter podporo, ki jo zaposleni v ZZS nudijo zdravnikom in zobozdravnikom. Dogodek se bo končal do 16.30.

VSEBINE:

- Obveznosti in pravice pripravnika

- Strokovni izpit: kako, kdaj

- Specializacije: kaj čaka kandidate, kako se prijaviti

- Kako se vključiti v dejavnosti/strukture zbornice

- Pomoč pri komuniciranju

V projektu kot partnerji sodelujejo Mladi zdravniki.

Točna lokacija:

Zaradi lažje organizacije vas prosimo za izpolnitev prijave na spodnji povezavi, pri kateri pod ustanova navedete svojo fakulteto oziroma zaposlitev pod tip udeleženca pa označite vabljen gost.

Prijava ni več mogoča