Dobrodošli pri nas - srečanje z bodočimi člani 26. 1.

14.12.2022 15:34

Novim in bodočim novim članom Zdravniške zbornice želimo čim bolje predstaviti njihovo karierno pot ter kako jim lahko Zdravniška zbornica Slovenije pri tem pomaga oziroma kako si lahko tudi sami s pravimi informacijami olajšajo vse postopke, ki jih čakajo.

PRENESI PLAKAT >>>

Za sveže diplomante in tiste, ki so tik pred tem (absolvente) pripravljamo v  četrtek, 26. januarja, ob 16. uri srečanje v prostorih Zbornice na Dunajski cesti 162 v Ljubljani (Domus Medica), kjer se po korakih predstavi karierni razvoj, možnosti in naloge zbornice ter podporo, ki jo zaposleni v ZZS nudijo zdravnikom in zobozdravnikom.

VSEBINE:

- Obveznosti in pravice pripravnika

- Strokovni izpit: kako, kdaj

- Specializacije: kaj čaka kandidate, kako se prijaviti

- IT: kako se registrirati in uporabljati elektronski predal na zbornici

- Pomoč ZZS: Karierno svetovanje, ombudsman, prijava nasilja

- Kako se vključiti v dejavnosti/strukture zbornice

- Pomoč pri komuniciranju

- Druženje ter ogled prostorov

V projektu kot partnerji sodelujejo Mladi zdravniki, predstavile se bodo različne zdravniške organizacije.

DOSTOP: Parkiranje je možno v garažni hiši Dunajski kristali. Garažna hiša ni last Zdravniške zbornice Slovenija, zato je parkiranje plačljivo. Za dostop v Domus Medica se peljete čisto do konca garaže, kjer uporabite dvigalo do pritličja.

Navodila za pot: https://www.zdravniskazbornica.si/kongresna-dejavnost/dostop-in-parkiranje

Zaradi lažje organizacije vas prosimo za izpolnitev prijave na spodnji povezavi, pri kateri pod ustanova navedete svojo fakulteto (UL MF/UM MF) oziroma zaposlitev pod tip udeleženca pa označite vabljen gost.

Prijava ni več mogoča