Slovesna podelitev odličij Zdravniške zbornice Slovenije in božično-novoletni koncert - 14. december 2022

23.11.2022 10:04

V sredo, 14. decembra 2022, ob 18. uri v Modri dvorani Zdravniške zbornice Slovenije

Spoštovani

Vabimo vas na Slovesno podelitev odličij Zdravniške zbornice Slovenije, ki bo 14. decembra 2022 ob 18. uri v Modri dvorani Zdravniške zbornice Slovenije.

Osrednji gost in govornik bo minister za zdravje Danijel Bešič Loredan.

Po slovesnosti bo božično-novoletni koncert in družabno srečanje.

Zaradi organizacije dogodka vas vljudno prosimo, da svojo udeležbo potrdite najkasneje do petka, 9. decembra 2022.

Prijava ni več mogoča