Opravičilo Sebastijana Piberla, dr. med., namenjeno kolegu Igorju Muževiču, dr. med., v zvezi z žaljivo objavo na družabnem omrežju Facebook

08.09.2022 16:51

Zdravniška zbornica Slovenije skladno s pisnim sporazumom o poravnavi med Tožilcem zbornice prof. dr. Jožetom Balažicem, dr. med., in Sebastijanom Piberlom, dr. med., javno objavlja opravičilo Sebastijana Piberla, dr. med., namenjeno kolegu Igorju Muževiču, dr. med., v zvezi z žaljivo objavo na družabnem omrežju Facebook.

Podpisano opravičilo je dostopno na tej povezavi.