Strokovni izpit uspešno opravilo 25 kandidatov

29.07.2022 12:59

V tem tednu so na Zdravniški zbornici Slovenije potekali strokovni izpiti za poklic zdravnik in za poklic zobozdravnik. K izpitu je pristopilo 30 kandidatov, od tega 24 zdravnikov in 6 zobozdravnikov.

Izpiti so potekali od ponedeljka do četrtka. Uspešno je izpit opravilo 25 kandidatov, od tega 19 zdravnikov in 6 zobozdravnikov.

S 1. junijem 2022 se je izvajanje strokovnih izpitov za poklic zdravnik in za poklic zobozdravnik v celoti preneslo na zbornico. Strokovni izpiti potekajo enkrat mesečno.

Naslednji rok za strokovni izpit je v septembru. Več informacij je na voljo tukaj >>>