(SKLEP OPEV) Janez Poklukar ni kršil Kodeksa zdravniške etike

26.01.2022 12:17
Odbor za pravno-etična vprašanja (OPEV) Zdravniške zbornice je v obravnavo prejel vprašanje enega od medijev o ravnanju Janeza Poklukarja, dr. med. v zvezi s sprejemanjem Odloka o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2.

Odbor za pravno etična vprašanja je v omenjeni zadevi sprejel sklep, da omenjeni odlok ne kaže na ravnanje Janeza Poklukarja dr. med., ki bi predstavljalo kršitev Kodeksa zdravniške etike.