Obveznosti izvajalcev zdravstvene dejavnosti po Uredbi o embalaži in odpadni embalaži

13.10.2021 11:38

24. 4. 2021 je v veljavo stopila nova Uredba o embalaži in odpadni embalaži (Uradni list RS, št. 54/21; v nadaljevanju: uredba).

Oddelek za pravne zadeve je potrebe članov, ki so izvajalci zdravstvene dejavnosti, pripravil (splošna) pojasnila v zvezi z uredbo, upoštevajoč razlage, ki jih je zbornica pridobila s strani Ministrstva za okolje in prostor.

Celotna pojasnila Oddelka za pravne zadeve so dostopna tukaj.

Oddelek za pravne zadeve