Obvestilo o poslovanju Zdravniške zbornice Slovenije v času covida-19

05.08.2021 13:07

Zdravniška zbornica Slovenije vse člane in druge stranke obvešča, da zaradi preprečevanja širjenja okužb s covidom-19 še vedno veljajo nekateri ukrepi, ki se nanašajo na poslovanje zbornice.

Zbornica in vse zbornične službe delujejo nemoteno in v skladu z opredeljenim urnikom uradnih ur.

Prosimo vas, da vse, kar je mogoče, uredite po e-pošti ali telefonu. Prav tako vam je na voljo poslovanje z zbornico preko varnega elektronskega predala (VEP). Vse informacije o tem so dostopne tukaj >>>

Za zadeve, ki jih je mogoče urejati le osebno, pa vas prijazno prosimo, da se za obisk predhodno obvezno dogovorite po e-pošti ali telefonu. Vsi kontaktni podatki strokovnih služb so vam na voljo tukaj >>>, pokličete pa nas lahko tudi preko centrale: 01 30 72 100.

Na ta način vam bomo lahko vse storitve zbornice zagotovili hitro, brez čakanja in varno, to je predvsem s čim manj nepotrebnih stikov z drugimi strankami.

S prijaznimi pozdravi!
Vaša Zdravniška zbornica Slovenije