Posvet o prenovljeni strategiji cepljenja proti covidu-19 - ključni poudarki

08.04.2021 10:03
Zdravniška zbornica Slovenije je z namenom informiranja zdravnikov 31. marca 2021 organizirala Posvet o prenovljeni strategiji cepljenja proti covidu-19.

Cilj posveta je bil dan pred uveljavitvijo predstaviti strategijo in predvsem osvetliti organizacijske vidike ter iz zdravništva slišati predloge in vprašanja, ki se še zastavljajo v povezavi z v strategiji določenimi pravili in izvedbo.

V nadaljevanju povzemamo ključne poudarke iz posveta, ki so bili podani 31. marca 2021 in so dostopni tukaj >>>

Zdravniška zbornica Slovenije