Jubilejna nagrada za zaposlene pri koncesionarjih

15.03.2021 15:38

Zdravniške zbornice Slovenije je z dopisom št. 014-19/2018-48 z dne 9. 2. 2021 Ministrstvo za zdravje RS zaprosila za pojasnila:

1. Kdaj in pod kakšnimi pogoji je koncesionar svojim zaposlenim dolžan izplačati jubilejno nagrado?
  2. Katere delovne dobe so z vidika morebitne obveznosti koncesionarja relevantne, da svojemu delavcu izplača jubilejno nagrado?

Ministrstvo za zdravje RS je v dopisu št. 014-21/2020/6 z dne 1. 3. 2021 podalo odgovore na zgornja vprašanja. Pojasnila Ministrstva za zdravje RS so na voljo na tej spletni strani zbornice.

Oddelek za pravne zadeve