Vse se da

29.01.2021 14:02

Vabljeni k ogledu edinstvenega glasbenega projekta, ki je pod okriljem Zdravniške zbornice Slovenije nastal v izvedbi Zbora in orkestra medicinskih delavcev Slovenije.

Vse se da - priredba v izvedbi zdravnikov in zobozdravnikov ter medicinskega osebja

Velik hvala tudi vsem profesionalnim glasbenikom, ki so sodelovali pri projektu, še posebej pa Samu Ivačiču, prof., akad. glasb. za priredbo, glasbeno vodstvo in montažo ter velikemu slovenskemu kantavtorju Vladu Kreslinu - avtorju originalne skladbe Vse se da.
Odziv Vlada Kreslina na izvedbo pesmi je dostopen tukaj >>>

Videoposnetek priredbe pesmi "Vse se da" je bil včeraj, 28. januarja, prvič predvajan na slovesni video prireditvi Vse se da, s katero se je Zdravniška zbornica Slovenije zahvalila vsem najboljšim mentorjem, najbolje ocenjenim učnim ustanovam za njihovo srčno in strokovno delo z mladimi zdravniki ter vsem zdravnikom in zobozdravnikom za njihov izjemno delo v času covida-19.

Posnetek slovesne prireditve je dostopen tukaj >>>>