Sporočilo volivcem: volitve nemoteno in neokrnjeno potekajo dalje

14.12.2020 16:04

Spoštovani članice in člani Zdravniške zbornice Slovenije,

V zadnjih dneh ste lahko v Biltenu Zdravniške zbornice Slovenije, spletni strani zbornice kot v medijih zasledili različne informacije glede morebitnih kršitev, ki naj bi se dogajale v času drugega kroga volitev za predsednico zbornice.

Na Volilni komisiji je bil sprejet sklep, da volitve nemoteno in neokrnjeno potekajo dalje. O morebitnih pritožbah bo odločala skupščina po ustaljenih pravnih poteh.

Vse vas zato ponovno pozivamo k udeležbi na volitvah in glasovanju po svoji vesti.

Volilna komisija Zdravniške zbornice Slovenije