Vodnik po kontaktih in storitvah zdravniške zbornice za člane

04.11.2020 16:11

Spoštovani člani in članice,

Veseli nas, da lahko sporočimo, da je od danes na voljo e-brošura Moja zdravniška zbornica. Dostopna je tukaj >>>.

Oblikovali smo jo z namenom, da bi vam vsem članom, predvsem pa mladim članom, ki morda še ne poznate celovito ustroja, delovanja in vseh storitve zbornice za člane - na kratek, jedrnat in vizualno prijeten način predstavili delovanje zbornice, organizacijo, ključne kontaktne podatke ter storitve, ki so vam članom na voljo.

Želimo si, da bi vam bila e-brošura hitra pomoč pri iskanju pravih kontaktnih oseb za vaša vprašanja, pobude in pomoč zbornice.

Vabljeni, da brošuro prelistate in nam sporočite vaše odzive.

Vaša Zdravniška zbornica Slovenije

Moja zdravniška zbornica