Obvestilo o poslovanju z zbornico ​

08.10.2020 14:40

Z namenom preprečevanja širjenja okužb s koronavirusom je za zaprte javne prostore vlada sprejela odlok, ki določa omejitev števila oseb glede na velikost prostora.

V skladu s tem vse člane, bodoče člane in stranke vljudno prosimo, da se na zbornico in strokovne službe obračate po telefonu, po pošti ali preko elektronske pošte. V kolikor zadeve ni mogoče urediti po navedenih komunikacijskih poteh, pa vas prosimo, da se za termin osebnega obiska predhodno dogovorite s pristojno osebo.

Na zbornici namreč v tem času nemoteno potekajo izbirni postopki za specializacije in delno tudi določena izobraževanja, ki jih ni mogoče v celoti izvesti na daljavo, ter druge redne dejavnosti, zato je to edini način, da za vse zagotovimo varno okolje.

Termine uradnih ur in kontakte strokovnih služb zbornice najdete na spodnji povezavi:

Hvala za razumevanje!
Zdravniška zbornica Slovenije