Pretreseni sporočamo, da nas je zapustil dr. Matevž Gorenšek

06.08.2020 14:45

Dr. Matevž Gorenšek

Z veliko žalostjo sporočamo, da nas je zapustil dr. Matevž Gorenšek, dr. med., priznani kirurg ortoped, predsednik Odbora za zasebno dejavnost in član izvršilnega odbora Zdravniške zbornice Slovenije.

S spoštovanjem se bomo spominjali njegove izjemne strokovne in stanovske poti, prežete z velikim pogumom, srčnostjo, energijo, ki jo je izžareval, izjemnim posluhom za paciente in odločnostjo spreminjati sistem zdravstva na bolje.

Dragi Matevž, pogrešali te bomo.

Dr. Zdenka Čebašek - Travnik, dr. med., predsednica
Zdravniška zbornica Slovenije

Žalna mapa za vpis je na voljo na Zdravniški zbornici Slovenije.

Spominske misli lahko prispevate tudi po elektronski pošti na gp.zzs@zdravniskazbornica.si.