Organizacija dela pri obravnavi širjenja COVID-19 na primarni ravni

03.03.2020 10:46

Ministrstvo za zdravje je včeraj pripravilo dokument Organizacija dela pri obravnavi širjenja COVID-19 za izvajalce na primarni ravni in ga pozno popoldne že posredovalo izvajalcem. Med prejemniki je bila tudi Zdravniška zbornica Slovenije.

Kot so pojasnili na MZ, so obvestilo poslali vsem izvajalcem (družinskim zdravnikom in pediatrom), ki jih imajo v sistemu, zato dodatno obveščanje zdravnikov in zobozdravnikov v tem trenutku s strani zbornice ni potrebno.

So nas pa zaprosili, da jim sporočimo, če se oglasi kdo, ki morda sporočila ni prejel. Če dokumenta niste prejeli, nam prosimo to sporočite na koronavirus@zzs-mcs.si, da bomo vaše kontakte posredovali na MZ.