Kako digitalne inovacije izboljšujejo zdravstveni sistem

17.09.2019 08:55
Health day_www

Po 5 letih vzpodbujanja inovativnih podjetij in njihovega vključevanja v ekosistem vseh deležnikov v zdravstvu in oskrbi je prišel čas – fokusiranja. V žarišču konference bo cilj 5D2020 – to je 5 digitalnih zdravstvenih rešitev v slovensko zdravstvo do konca leta 2020. Nemogoče?

Vabimo vas, da se 10. oktobra ob 9. uri na Zdravniški zbornici Slovenije (Modra dvorana) udeležite konference – HealthDay.si 2019.

Kako s preverjanjem aplikacij do uporabe v zdravstvenih sistemih, bo izkušnje delila osrednja tuja gostja Liz Ashall Payne, ORCHA – podjetnica leta 2018 v Veliki Britaniji.

Poleg nje bodo izkušnje in rešitve predstavili slovenski zdravniki in razvijalci digitalnih rešitev.

Več o programu in prijave >>>

Organizator konference je Tehnološki park Ljubljana.

K spodbujanju razvoja digitalnih zdravstvenih rešitev ter povezovanju zdravnikov in razvijalcev teh rešitev želi prispevati tudi Zdravniška zbornica Slovenije, zato je letos z veseljem prevzela gostiteljstvo konference.

Kotizacije ni. Število kreditnih točk: 7.

Prijava za člane Zdravniške zbornice Slovenije je preko licenčnika tukaj >>>

Vabljeni, da se nam pridružite!