Za pomoč pri prijavi, registraciji ali pozabljenem geslu lahko pokličete g. Kokalja: 01-30-72-172

Vabilo na usposabljanje »Priprava strukturiranih intervjujev«

03.06.2019 08:19

Zdravniška zbornica Slovenije na podlagi sklepa Ministrstva za zdravje dvakrat letno objavi razpis specializacij s področja dentalne medicine za posameznega izvajalca in/ali za območje celotne države. V primeru, da je na razpisana mesta prijavljenih več kandidatov, kot je prostih mest, se med kandidati opravi izbirni postopek, ki ga vodi tričlanska izbirna komisija. Skladno s Pravilnikom o vrstah, vsebini, trajanju in poteku specializacij zdravnikov, morajo člani izbirne komisije pred začetkom sodelovanja v izbirnih postopkih opraviti usposabljanje iz vodenja strukturiranih intervjujev. V ta namen vabimo vse koordinatorje s področja dentalne medicine, člane Odbora za zobozdravstvo in doktorje dentalne medicine imenovane za člane izpitnih komisij za posamezno specialnost s področja dentalne medicine, ki usposabljanja iz priprave strukturiranih intervjujev še niso opravili, da se le-tega udeležijo v mesecu juniju 2019. Usposabljanje bo potekalo dne 10.06.2019 in dne 17.06.2019 na Zdravniški zbornici Slovenije, Dunajska 162, 1000 Ljubljana. Prijave so mogoče preko spletne strani Domus Medica: https://www.domusmedica.si/#vsa-izobrazevanja, udeležba pa je za predstavnike Zdravniške zbornice Slovenije v izbirnih komisijah brezplačna. Navedeno velja  tudi za vse kandidate, ki se bodo prijavili na javni poziv za imenovanje koordinatorjev specializacij s področja dentalne medicine.