Prenos registra zasebnih zdravnikov na Ministrstvo za zdravje

01.06.2018 14:11

Dne 17. 12. 2017 je začel veljati Zakon o spremembah in dopolnitvah Zakona o zdravstveni dejavnosti (Uradni list RS, št. 64/17), ki je Zdravniški zbornici Slovenije odvzel pristojnost vodenja registra zasebnih zdravnikov.

V skladu z novo ureditvijo register zasebnih zdravnikov od 17. 1. 2018 dalje vodi Ministrstvo za zdravje, zato člane vljudno pozivamo, da se z vprašanji v zvezi z registrom zasebnih zdravnikov obrnejo na ministrstvo.