Javni poziv za imenovanje koordinatorja sekundariata – rok za prijave podaljšan

01.06.2018 14:20

POMEMBNO OBVESTILO: Rok za prijavo na Javni poziv za imenovanje koordinatorja sekundariata se podaljšuje za dva meseca, to je do 1. 8. 2018.

Na poziv za imenovanje koordinatorja sekundariata se lahko prijavi kandidat, ki:
• ima najmanj pet let izkušenj kot nadzorni mentor in
• je priznan strokovnjak na svojem področju.

Kandidati morajo vlogi priložiti svoj življenjepis in predlog oziroma vizijo usposabljanja za sekundariat. Vloge z dokazili pošljite do 1. 8. 2018 po pošti na naslov: Zdravniška zbornica Slovenije, Dunajska cesta 162, 1000 Ljubljana, s pripisom: »Javni poziv za imenovanje koordinatorja za sekundariat«, ali na elektronski naslov: gp.zzs@zzs-mcs.si.

Izbor med prijavljenimi kandidati, ki bodo izpolnjevali pogoje, bo opravila komisija, ki jo sestavljajo predsednik Sveta za izobraževanje zdravnikov, predsednik Komisije za podiplomsko usposabljanje in predsednica Zdravniške zbornice Slovenije (po posvetu s Komisijo za podiplomsko usposabljanje in Svetom za  izobraževanje zdravnikov).