Svečana razglasitev Štajerski zdravnik leta

22.05.2018 15:46

Štajerski zdravnik leta _lezeci

Spoštovani,

v torek, 29. maja 2018, ob 18. uri bomo v Narodnem domu v Mariboru prvič podelili laskavi naziv štajerski zdravnik leta, katerega izbor organizira Časnik Večer skupaj z Zdravniško zbornico Slovenije.

Glasovanje javnosti je potekalo v štirih kategorijah: družinski zdravnik, pediater, ginekolog in zobozdravnik.

Strokovna komisija zdravnikov Zdravniške zbornice Slovenije pa je med prijavljenimi dosežki zdravnikov in zdravnic iz regije izbrala Medicinski dosežek leta štajerske regije.

V sklopu dogodka bo potekala tudi okrogla miza z naslovom Kaj zdravniki pričakujemo od bodočega ministra za zdravje in kakšne reforme od nove vlade

Vabilo velja za dve osebi.

Svojo udeležbo lahko potrdite s klikom:

TUKAJ

oziroma jo sporočite v tajništvo uprave Časnika Večer po telefonu 02 23 53 100 ali po elektronski pošti tajnistvo@vecer.com najkasneje do srede, 23. maja 2018.

S prijaznimi pozdravi,

Sašo Todorović,
direktor Časnika Večer, d. o. o.

dr. Zdenka Čebašek-Travnik,
predsednica Zdravniške zbornice Slovenije