Obvestilo: Zbornica ni soorganizator simpozija o zdravem življenjskem slogu

14.05.2018 09:31

Danes bo na Zdravniški zbornici Slovenije ob 10.30 uri novinarska konferenca ob začetku dvodnevnega mednarodnega simpozija o zdravem življenjskem slogu, ki ga organizirajo Mikropis Holding v sklopu projekta 24alife in AmCham.

Obveščamo vas, da Zdravniška zbornica Slovenije ni soorganizator dogodka in novinarske konference, kot so organizatorji pomotoma napovedali. Dogodek pa poteka na Zdravniški zbornici Slovenije.

Na simpoziju bodo sodelovali državni sekretar na ministrstvu za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti Peter Pogačar, direktor in lastnik Mikropisa Janez Uplaznik in strokovni direktor Centra za zdravo življenje Dan Abraham na Kliniki Mayo v ZDA Kerry Olsen. V imenu zbornice bo organizatorje in udeležence nagovorila  dr. Zdenka Čebašek – Travnik.