Dentex – Mednarodni sejem dentalne medicine - Zagreb, 17.–19. maj 2018

14.05.2018 11:04

V Zagrebu bo med 17. in 19. majem 2018 potekal največji mednarodni sejem dentalne medicine v regiji – Dentex, ki ga tokrat organizirata Hrvaška zbornica dentalne medicine in Zagrebški velesejem. Med soorganizatorji je tudi Zdravniška zbornica Slovenije.

Program in informacije o prijavi so dostopni tukaj.

Poleg predavanj in številnih delavnic, ki jih vodijo vrhunski strokovnjaki s področja dentalne medicine, bodo v okviru programa v petek, 18. maja 2018, potekale tudi tri okrogle mize na teme: Etika v dentalni medicini, Dentalna medicina v javnem zdravstvu in E-stomatologija – strokovne smernice.

Udeležba na sejmu šteje za kreditne točke. Zdravniška zbornica Slovenije se bo na sejmu predstavila tudi v okviru skupnega razstavnega prostora zdravniških in zobozdravniških zbornic iz regije.

Vljudno vabljeni!