Redna letna skupščina zdravniške zbornice

22.03.2018 13:31

Danes, 22. marca 2018, se bo ob 16. uri v Modri dvorani Zdravniške zbornice Slovenije začela 92. redna seja skupščine Zdravniške zbornice Slovenije.

Skupščina bo med drugim obravnavala: finančno poročilo in poročilo skrbstvenega sklada za leto 2017, finančni načrt za leto 2018, dopolnitev poslovnika o delu skupščine, izvršilnega odbora ter njunih organov, pravilnik o registru zdravnikov, pravilnik o vrstah, vsebini, poteku in trajanju specializacij zdravnikov z novo vsebino specializacije iz alergologije in klinične imunologije.

Poslance zbornice pa bo predsednica dr. Zdenka Čebašek - Travnik seznanila še s sklepom vlade v zvezi s pripravo Splošnega dogovora za leto 2018, ki je po mnenju zbornice nezakonit.