Za pomoč pri prijavi, registraciji ali pozabljenem geslu lahko pokličete g. Kokalja: 01-30-72-172

Sprememba Statuta Zdravniške zbornice Slovenije – JAVNA RAZPRAVA

27.07.2016 14:23

V skladu z  51. členom Poslovnika o delu skupščine, izvršilnega odbora ter njunih organov na spletnih straneh objavljamo predlog spremembe Statuta Zdravniške zbornice Slovenije in tako pričenjamo z javno razpravo o omenjenem predlogu. Javna razprava bo potekala do 29. avgusta 2016.

Vse članice in člane vabimo, da se seznanijo s predlagano spremembo statuta.

Poslovnik določa, da člani zbornice svoje pripombe na besedilo v javni razpravi podajo tako, da predloge posredujejo v pisni obliki regjskim odborom, ki nato pripombe vložijo v obliki amandmajev. Zaradi učinkovitejše komunikacije vam nudimo, da svoje pripombe pošljete na elektronski naslov gp.zzs@zzs-mcs.si, te pa bodo nato  posredovane vašim regijskim odborom.

Prosimo vas, da svoje pripombe vsebinsko obrazložite.

Drugo branje sprememb statuta bo potekalo na seji skupščine ZZS dne 22. septembra 2016.

Predlog spremembe statuta