Za pomoč pri prijavi, registraciji ali pozabljenem geslu lahko pokličete g. Kokalja: 01-30-72-172

REDNA SEJA SKUPŠČINE ZDRAVNIŠKE ZBORNICE SLOVENIJE

25.03.2016 13:48

81. redna sejo skupščine Zdravniške zbornice Slovenije  bo v torek, 29. marca, ob 14.00 uri, v Modri dvorani, Dunajska 162, Ljubljana.

Poslanci in poslanke bodo obravnavali nov predlog Kodeksa zdravniške etike, predstavljeno bo poslovanje zbornice v letih 2012–2016 ter nekateri odmevnejši primeri, kot na primer Poročilo mednarodne komisije o programu otroške srčne kirurgije v UKC Ljubljana in kadrovska problematika UKC Maribor na področju anesteziologije, intenzivne medicine in terapije bolečine.