Za pomoč pri prijavi, registraciji ali pozabljenem geslu lahko pokličete g. Kokalja: 01-30-72-172

Razpis za delovno mesto

17.07.2015 13:13

Zdravniška zbornica Slovenije

Dunajska cesta 162, 1001 Ljubljana

objavlja razpis za delovno mesto

TAJNIK/TAJNICA

* za delo s polnim delovnim časom,

* za določen čas 12 mesecev,  z možnostjo podaljšanja

Pogoji:

• izpolnjevanje splošnih pogojev po zakonu,
  • VI. stopnja strokovne izobrazbe – diplomirani upravni organizator,
  • najmanj 5 let delovnih izkušenj,
  • aktivno znanje angleškega  jezika,
  • obvladovanje dela z osebnim računalnikom (Word, Excell, Microsoft powerPoint)

Zaželjeno:

• izkušnje na področju nalog iz pristojnosti javne uprave in upravnega poslovanja

Poleg splošnih pogojev, ki jih mora kandidat/kandidatka izpolnjevati, se od kandidata/kandidatke pričakuje tudi dobro poznavanje področja za katerega kandidira, med drugim izkušnje s pisanjem raznih zapisnikov, izvajanje nalog pisarniškega poslovanja, natančnost, zanesljivost, ažurnost, komunikativnost.

Prijave z dokazili o strokovni izobrazbi, s priloženim življenjepisom in opisom dosedanjih delovnih izkušenj ter ostala zahtevana dokazila naj kandidati pošljejo na naslov:

Zdravniška zbornica Slovenije, Dunajska cesta 162, p .p. 1630, 1001 Ljubljana,

s pripisom:

“ generalnemu sekretarju  Zdravniške zbornice Slovenije – razpis”, v 30 dneh po objavi razpisa.

Kandidate bomo povabili na razgovor ter jih o izbiri obvestili v 30 dneh po končanem postopku.