VABILO NA 2. SIMPOZIJ Z NASLOVOM »ALI KODIRNI SISTEM V SLOVENIJI SPLOH DELUJE?«

ZDRAVNIŠKA ZBORNICA SLOVENIJE V SODELOVANJU Z ODBOROM ZA ZDRAVJE NARODA

ORGANIZIRA

2. SIMPOZIJ Z NASLOVOM

ALI KODIRNI SISTEM V SLOVENIJI SPLOH DELUJE?

Razvoj sodobnega zdravstvenega sistema je nujnost in izziv sodobne slovenske družbe.

Slovenski državljani, ne samo bolniki, se skupaj s slovenskimi zdravniki zavedamo, da samo sodelovanje lahko prinese izboljšanje pri sooblikovanju učinkovitega zdravstvenega sistema.

Zdravniška zbornica Slovenije skupaj z gibanjem Za zdravje naroda organizira že drugo letošnje srečanje, ki bo tudi tokrat zasledovalo misli in hotenja vizionarja slovenske medicine akad. prof. dr. Matije Horvata. Prof. Horvat je vedno in povsod izpostavljal pomembnost bolnika, ki mu mora biti zdravstveni sistem posvečen in podrejen.

Zavedamo se, da
ZDRAVNIŠKI POKLIC NI SAMO POKLIC,
AMPAK POSEBNO POSLANSTVO.

Tako je namen simpozija predstaviti problematiko vrednotenja zdravstvenih storitev v slovenski medicini ter etične norme, ki vplivajo na razvoj učinkovitega zdravstvenega sistema in uspešne klinične prakse.

Vabimo vas, da se udeležite drugega skupnega srečanja v prostorih

Zdravniške zbornice Slovenije, Dunajska cesta 162,
v petek, 19. 9. 2014, ob 10. uri.

PROGRAM IN PRIJAVE: