Klubski pogovorni večer: Aktualni koncepti v preventivi pri otrocih in odraslih

25.10.2018 15:36
V sredo, 14. novembra, ob 18. uri vas vabimo na Klubski pogovorni večer: Aktualni koncepti v preventivi pri otrocih in odraslih, ki bo potekal na Zdravniški zbornici Slovenije, v Klubu Domus Medica.

Na pogovornem večeru bomo govorili o preventivnih ukrepih za ohranjanje ustnega zdravja:
  • izvajanje preventivnega zdravstvenega varstva na primarni ravni – zobozdravstveno varstvo otrok in mladine – aktualni koncepti,
  • preventiva v prihodnosti.

Sogovorniki bodo:

• prim. Jožica Reberc, dr. dent. med.,
  • prim. Marta Križnar Škapin, dr. stom., spec. pedontolog,
  • Mojca Košorok, dr. dent. med., spec. otroškega in preventivnega zobozdravstva, ZD Rudnik,
  • Alja Kraigher Brumen, dr. dent. med., OŠ Koseze,
  • doc. dr. Rok Gašperšič, dr. dent. med., spec. za ustne bolezni in parodontologijo, Center za ustne bolezni in parodontologijo, Stomatološka klinika, UKC Ljubljana,
  • dr. Rok Kosem, dr. dent. med., spec. otroškega in preventivnega zobozdravstva, vodja Centra za otroško in preventivno zobozdravstvo, Stomatološka klinika, UKC Ljubljana,
  • prof. dr. Alenka Pavlič, dr. dent. med., predstojnica Katedre za otroško in preventivno zobozdravstvo, Medicinska fakulteta, Univerza v Ljubljani.

Pogovor bo vodila asist. dr. Tanja Tomaževič, dr. dent. med., spec. otroškega in preventivnega zobozdravstva, Stomatološka klinika, članica Odbora za zobozdravstvo pri Zdravniški zbornici Slovenije.

Zaradi lažje organizacije dogodka vas prosimo, da svojo udeležbo potrdite na dogodki@zzs-mcs.si (s pripisom: Klubski pogovorni večer preventiva v zobozdravstvu).