Program Koncertnih večerov Domus Medica - v sezoni 2017/2018

06.10.2017 14:20

V oktobru smo začeli s programom Koncertnih večerov Domus Medica v sezoni 2017/2018. Do septembra 2018 se bo zvrstilo osem vrhunskih glasbenih večerov.

24. oktober 2017 Razstavljeni Mozart: godalni kvartet Dissonance v sestavi Janez Podlesek, 1. violina, Matjaž Porovne, 2. violina, Oliver Dizdarević, viola, in Klemen Hvala, violončelo. Koncert je z besedo povezoval Dejan Pevčević.

koncertni večer_bilten

14. december 2017: Božično-novoletni koncert zdravniškega orkestra Camerata medica ob 25-letnici Zdravniške zbornice Slovenije
Camerata medica_splet

21. december 2017: Koncert: In memoriam prof. dr. PAVLETU KORNHAUSERJU

Prof.dr. Pavle Kornhauser_splet

17. januar 2018:  Beseda besed – mama!, glasba J. Brahmsa z Nuško Drašček Rojko ter glasbeniki tria Ars musica s hornistom Jožetom Rošerjem

foto 2 Nuška Drašček, avtorica fotografije  je Nataša Kralj

13. marec 2018: koncert Tria Allegria: Nina Pirc in Barbara Rajevič, violini, Tina Rejc Krošelj, violončelo; Program: L. Boccherini, A. Borodin, F. Schubert, A. Piazzola

trio Allegria_splet

27. marec 2018: koncert Anja Bukovec in Petra Greblo, violina in violončelo
foto 4 15Anja Bukovec_Chameleon_photo Jaka  Vinsek_Hommage_splet

24.maj 2018: koncert zdravniškega orkestra Camerata medica
Camerata medica_splet

Junij 2018: »Skok v poletje« z Beethovnovim septetom
Član Beethovnovega septeta_splet

Program Koncertnih večerov Domus Medica za sezono 2017/2018 sta pripravila Zdravniška zbornica Slovenije in Slovensko zdravniško društvo.

Koncert je za člane zbornice in člane zdravniškega društva ter njihove družinske člane in prijatelje brezplačen, potrebna pa je predhodna rezervacija na: dogodki@zzs-mcs.si (s pripisom datuma in naslova koncerta) ali po telefonu: 01 30 72 152, za kar se vam najlepše zahvaljujemo. Tako bomo lažje poskrbeli za kakovostno izvedbo programa.

Veselimo se naših skupnih srečanj ob vrhunski glasbi v novi sezoni 2017/18.

Vljudno vabljeni!