Ostali načini prijave

Prijava s SI-PASS

16.08.2021 14:25

Oddelek za pravne zadeve je že v novembru 2020 za potrebe članov zbornice pripravil vprašalnik za preverjanje zdravstvenega stanja pacientov pred obravnavo v ambulanti. Navedeni vprašalnik pa je sedaj na pobudo Odbora za zobozdravstvo in Odbora za osnovno zdravstvo dodatno posodobljen z vključitvijo vprašanj, ali je pacient bolezen COVID-19 že prebolel oziroma, ali je bil cepljenj proti virusu SARS-CoV-2. Nadalje je v vprašalnik vključen tudi del Ponovni obisk ambulante, ki pacientom, ki ambulante obiskujejo pogosteje, omogoča, da v primeru enakih odgovorov pripišejo le nov datum in podpis. Namen vključitve dodatnih vprašanj in prilagoditve obstoječih vprašanj, oblike vprašalnika in referenčnega obdobja, na katerega se vprašalnik nanaša, je povečanje učinkovitosti izpolnjevanja vprašalnika in lažje ocenjevanje tveganja pri obravnavi posameznega pacienta.

Dopolnjen vprašalnik za preverjanje zdravstvenega stanja pacientov pred obravnavo v ambulanti je dostopen tukaj.

Oddelek za pravne zadeve